środa, 1 lipca 2015

Ruszyła kampania "Mitów Cthulhu" - dodatku do gry "Teomachia"

 Fabryka Gier Historycznych właśnie wystartowała z najnowszą kampanią na Wspieram.to. Celem akcji jest wydanie dodatku „Mity Cthulhu”, który wprowadzi nowe panteony do gry. Oba będą związane z prozą mistrza horroru, czyli H.P. Lovecraftem. Wydawnictwo potrzebuje zebrać 4 tys. zł – wtedy cel kampanii zostanie osiągnięty.
W ramach zbiórki każdy może zdobyć atrakcyjne i unikatowe nagrody związane z grą – kubki, podkładki czy kalendarz na 2016 rok. Na szczególną uwagę zasługuje płyta z muzyką inspirowaną poszczególnymi bogami z „Teomachii”. Tomek Bylina, współautor „wojny bogów” i jednocześnie twórca całej płyty, przygotował dla Was kilkanaście oryginalnych utworów, które mogą towarzyszyć Wam podczas grania w „Teomachię”. Z powodzeniem utwory z tej płyty będziesz można również wykorzystać podczas sesji w gry fabularne.


Jeśli jesteś fanem dobrych gier planszowych i karcianych, a jednocześnie lubisz prozę Lovecrafta, ten dodatek jest dla Ciebie! Dowiedz się więcej na stronie: https://wspieram.to/MityCthulhu.  

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz