Wydarzenia #11 (27.05-02.06)

GRY

W ubiegłym tygodniu w Polsce zostały wydane te gry:

- Tak, Mroczny Władco! Gra podstawowa zielona

Bójcie się gniewu Arcygeniusza Zła!

Wróciliście do Mrocznej Wieży, po kolejnej nieudanej misji. Rigor Mortis, Pan Zatraconych Ziem, na pewno nie będzie zadowolony. Wkrótce staniecie przed jego obliczem, a on zażąda od Was wyjaśnień… Zmyśl historię! Zrzuć winę na kogoś innego! Uniknij gniewu Arcygeniusza Zła!

Tak, Mroczny Władco! to narracyjna gra karciana osadzona w świecie Kragmorthy. Lekka i pełna humoru, łatwa do nauczenia. Wystarczy kilku przyjaciół i trochę wyobraźni, by zacząć rozgrywkę pełną fantazji.

UWAGA!
Oba zestawy podstawowe (Czerwony i Zielony) gry Tak, Mroczny Władco! mogą być grane osobno lub można je połączyć w jeden duży zestaw z mnóstwem kart pozwalających zrzucić winę na kogoś innego.

Gra podstawowa zielona zawiera nowy zestaw kart!
Cena: ok. 80zł
- Założyciele Imperium

Jest III wiek przed naszą erą. Nad Morzem Śródziemnym istnieje wiele różnych cywilizacji, ale tylko jedna z nich da początek imperium rozciągającemu się od Egiptu aż po Brytanię.

Udowodnij, że to właśnie ty potrafisz zjednoczyć połowę świata i zawładnąć nią! Dodawaj nowe terytoria, zbieraj plony, handluj z sąsiadami, zatrudniaj wykwalifikowanych rzemieślników i wznoś świątynie - przychylność bogów będzie niezbędna do zbudowania najpotężniejszego imperium!
Cena: ok. 60zł

KONWENTY

W czerwcu w planszówki będziecie mogli zagrać:

- 13 - 14 czerwca w Krakowie - odbędzie się Nowa Gralicja.

- 20 - 21 czerwca w Gliwicach - odbędzie się Pionek.

- 26 - 28 czerwca we Wrocławiu - odbędą się Dni Fantastyki.
Wydarzenia #11 (27.05-02.06) Wydarzenia #11 (27.05-02.06) Reviewed by Wokół Planszy on 17:14 Rating: 5

Brak komentarzy