Justice League Hero Dice - zapowiedź

Galakta szaleje za zapowiedziami.
Wczoraj wspominali o wydaniu gry Ku Radości Pana, a już dzisiaj zapowiadają wydanie kolejnej gry - Justice League Hero Dice.

Nowy Hero Dice to gra dla osób, które lubią szybką, emocjonująca rozgrywkę, która nie 
wymaga przyswojenia wielostronicowej instrukcji. Gracze wcielają się w postaci superbohaterów znanych z Ligii Sprawiedliwych – Batmana i Supermana i muszą połączyć siły, aby pokonać złoczyńców pojawiających się na przedmieściach znanych z komiksów DC miast, takich jak Gotham City, czy Metropolis.
Każdy z prezentowanych zestawów zawiera wszystko, czego potrzebuje jeden gracz, by móc efektywnie walczyć ze złem.

W każdej turze w strefie przedmieść będą pojawiali się złoczyńcy, z którymi bohaterowie muszą walczyć. Komunikując się ze sobą w celu skoordynowania działań i wybrania odpowiednich celów, kładą swoje znaczniki celu na złoczyńcach, po czym rzucają kośćmi i stosując specjalne symbole i umiejętności swoich bohaterów – przerzucają niektóre z nich. Decyzje dotyczące przerzutów i użycia kart zdolności mają niebagatelne znaczenie – jeśli złoczyńcy nie zostaną pokonani dostatecznie szybko, to ostatecznie przejmą kontrolę na miastem i ostateczna bitwa będzie bardzo wymagająca.Justice League Hero Dice - zapowiedź Justice League Hero Dice - zapowiedź Reviewed by Wokół Planszy on 17:56 Rating: 5

Brak komentarzy