Powrót iGrania z Gruzem - dodatek i przedsprzedaż!

 Wydawnictwo Black Monk Games z przyjemnością informuje o powrocie iGrania z Gruzem - gry, w której gracze wcielają się w młodych ludzi, próbujących odnaleźć się w dorosłym życiu. Puste półki w lodówce i podkradanie sobie jedzenia, problemy w korpo i żebranie o pieniądze na czynsz - to w iGraniu z Gruzem codzienność!

Grę zaprojektowała i zilustrowała Kobieta Ślimak, autorka komiksu internetowego Chata Wuja Freda, który zgromadził kilkadziesiąt tysięcy fanów!

Oprócz tego pojawił się dodatek do gry: Nędzność i Biedność. To dodatkowe 55 kart, które sprawią, że życie postaci będzie jeszcze większą męczarnią, każde wyjście do pracy stanie się drogą przez mękę, a odetchnięcie z ulgą na myśl o chilloucie - rzuceniem wyzwania losowi.


Do 8 lipca trwa przedsprzedaż, podczas której zarówno iGranie z Gruzem jak i dodatek można zamawiać w promocyjnych cenach!
Więcej tutaj

Powrót iGrania z Gruzem - dodatek i przedsprzedaż! Powrót iGrania z Gruzem - dodatek i przedsprzedaż! Reviewed by Wokół Planszy on 15:46 Rating: 5

1 komentarz